od r. 2010

Náš Príbeh

Naša spoločnosť sídliaca v Bratislave, vznikla v roku 2010 s orientáciou na výstavbu rodinných domov na objednávku, ku ktorým postupne pribúdali už aj vlastné drobné developerské projekty, čím spoločnosť postupne rozširovala svoju portfólio.

Počas svojej takmer 10 ročnej existencie zrealizovala výstavbu viac ako 150 rodinných domov, dvojdomov, domov s tromi bytovými jednotkami, menších bytových domov prevažne na území Bratislavy a jej okolia. V našej činnosti sme sa dokázali prispôsobiť požiadavkám aj tých najnáročnejších zákazníkov.

 

Kvalitu ponúkaných materiálov Vám vieme garantovať na základe niekoľkoročných osobných kontaktov s výrobcami, ktorých referencie a viacročné pôsobenie na trhu sú dostatočnou zárukou požadovanej kvality.

Spolupracujeme len s rokmi overenými spoločnosťami a stavebnými materiálmi a preto budujeme naše stavby v príslušnej garantovanej kvalite.

Realizovali sme

Realizujeme samostatne stojace rodinné domy, dvojdomy, domy s tromi bytovými jednotkami, radové rodinné domy a menšie bytové domy.

Dvojdom_Slovensky_Grob_01

Dvojdomy

Slovenský Grob

Poschodovy_P-48_01

Poschodový dom

Slovenský Grob

Poschodovy_L1_03

Poschodový dom

Slovenský Grob

Bungalov_1375_Z_01

Bungalov

Slovenský Grob

RD-PE-L02-pristresok-plot

Bungalov

Slovenský Grob

Poschodovy_P-43_01

Poschodový dom

Slovenský Grob

Poschodovy_P_02-1

Poschodový dom

Slovenský Grob

Rodinny_dvojdom_STUPAVA_01

Rodinný dom

Slovenský Grob

Čo Naši
Spokojní Zákazníci O Nás Hovoria

Ďakujeme za každého jedného z Vás. Našu prácu berieme ako poslanie.

S kúpou nehnuteľnosti od Vás a s prácou makléra sme boli spokojní, dostali sme včas všetky potrebné info a aj spolupráca bola plynulá, rýchla a spĺňala naše očakávania a predstavy, dostali sme kompletný servis.
pán Dobšovič
Byt, Chorvátsky Grob
S Vašimi službami som bola veľmi spokojná. Bezproblémová spolupráca, ktorá sa prejavila najmä profesionálnym prístupom, vecné a promptné riešenie, ktoré mi zabezpečilo plynulú kúpu. Prehľadné informovanie o jednotlivých krokoch vybavovania. Oceňujem celkový prístup, čo sa týka serióznosti, ústretovosti, dochvíľnosti a flexibility. Obzvlášť vyzdvihujem individuálny a ľudský prístup pána majiteľa. Spoločnosť môžem odporučiť pri záležitostiach s nehnuteľnosťami.
pani Halabrinová
RD, Slovenský Grob